Hypotéka bez doložení příjmu

Podnikatelské úvěry jsou velice běžnými a častými úvěr. Sjednávají si je podnikatelé, kteří jsou v tísni a nemají dostatek financí pro chod jejich firmy nebo společnosti, ale také soukromé subjekty, OSVČ, lidé, kteří chtějí teprve rozjet své podnikání, a také ti, kteří mají už velké finanční problémy, exekuce nebo ti, kteří chtějí investovat další peníze do společnosti, nakoupit stroje, zařízení nebo nemovitosti. Je mnoho způsobů, co můžete s konečnými získanými penězi financovat.

Žna ukazuje a kreslí plánek bublin, vedle má notebook a mužské ruce před ní drží hrnek s kávou.jpg

  • U tohoto typu úvěru se ručí nemovitostí. Za nemovitost se považuje dům, byt, stavba, pozemek, hala s pevnými základy, administrativní budovy, kanceláře, nájemní domy, hotely a mnoho dalších budov.
  • Hypotéka bez doložení příjmu Férová hypotéka je podnikatelský úvěr sjednaný rychle a bez zbytečných komplikací. Nečekáte dlouhé měsíce na schválení. Peníze vyplácíme do 24 hodin.

Výhody sjednání a uzavření úvěru

Schválení do 24 hodin od podpisu smlouvy.
Doba splácení až 30 let.
Nahlížení do registrů je pro nás bezdůvodné, proto do registrů nenahlížíme. V případě, že máte záznam, není to žádná překážka k získání úvěru. Úvěr můžeme sjednat i za podmínek, že máte záznam, nic se neděje. Moc dobře víme, že v bankách jsou jiné podmínky, ale kvůli tomu se nemusíte obávat vzít si úvěr od nebankovní společnosti. Jsme stejně seriózní a profesionální, jako jakákoliv jiná běžná banka, akorát máme jinak nastavená pravidla, protože bankoví domy mají trochu jiný systém, přísnější. Tolerance je však v pořádku a schválena dle zákona, takže se opravdu není čeho obávat.

notebook s otevřenou stránkou grafů na stole, na kterém je i mobil a hrnek.jpg

Příjmy nemusíte dokládat. Úvěr poskytneme i za předpokladu, že máte nízké daňové přiznání. Firmy ani podnikatelé nemusí mít strach v rámci dokazování příjmů, to u nás neprobíhá.
Jedná se o bezúčelnou půjčku, takže s penězi můžete financovat cokoliv, co vás napadne v rámci podnikání. Jakékoliv potřeby, nákupy, placení daní, pojištění, OSSZ, VZP, vyplacení mezd, faktur, dluhů, exekucí, zvolit můžete také konsolidaci dřívějších půjček, nakoupit zásoby, materiál, vybavení, stroje a zařízení, nemovitosti a mnoho dalšího.