Jak na sídlo společnosti?

Pozitiva? Jaká? Tak především je to naprostá nekomplikovanost. Nic neřešíte, o nic se nemusíte starat, nemusíte dohlížet nad provozem a udržovat vše v pořádku. Za druhé je to finanční náročnost. Doslova za pár kaček měsíčně máte klid před úřady, můžete zapsat změny do Obchodního rejstříku a máte vše, co vám jakékoliv jiné sídlo může zajistit. A v neposlední řadě se stanete abonenty řady přínosných služeb, které vám zjednoduší život a také sníží provozní výdaje.

Vše z jednoho místa

Zaujalo vás to? Víte vlastně, co vůbec takové sídlo je a co obnáší? Čtěte dál.

Virtuální sídlo společnosti Companiesandoffices je velice sofistikovanou záležitostí. Tím nejdůležitějším pro každého, kdo potřebuje zapsat do Obchodního rejstříku novou adresu sídla své společnosti s ručením omezeným je, že vám tato společnost vydá po podepsání smlouvy o pronájmu virtuálního sídla a zaplacení dohodnuté částky, oficiální potvrzení souhlasu s umístěním vaší společnosti s ručením omezeným na této adrese. Pro vás to znamená vytržení trnu z paty. V ruce máte papír, který vám umožní založit si svou novou společnost s ručením omezeným, nebo přemístit tu stávající, kterou jste museli ze staré adresy „vystěhovat“.

Velkým pozitivem je, že finanční náklady na takové virtuální sídlo nejsou nijak vysoké. Jde opravdu řádově o pár set korun měsíčně, což je zlomek nákladů na pronájem klasické kanceláře.

Minimální náklady

A tím pozitiva nekončí. Velkým plusem je, že provozovatelé virtuálního sídla zabezpečují pro své klienty velice zajímavé a důležité služby. Týkají se především poštovních služeb. Aniž byste se museli namáhat a adresu svého virtuálního sídla museli navštěvovat, budete mít dokonalý přehled o své přijaté poště, ať se jedná o běžné zásilky, či doporučená psaní i balíky. Vše co vám přijde, je registrováno a vzápětí jste pomocí e-mailu informování o tom, kolik zásilek vám přišlo a kdo jsou jejich odesílatelé. Můžete si také nechat posílat skeny své korespondence.