Chcete mít k dispozici oblíbená videa?

Mnoho lidí se rádo dívá na Youtube. Najdete tu jak poučná videa, tak samozřejmě hudbu, a dokonce i plno návodů, receptů a podobně. Na své si zde přijde každý – ať už jste sem přišli na zábavou, nebo se třeba naučit vyměnit žárovku na svém autě. Díky rozmanitosti obsahu patří tato platforma mezi nejpoužívanější webové stránky na světě, a každý den ji navštíví miliony lidí. Není divu, protože právě tady si poslechnete nejnovější písničky z celého světa i s videoklipem.

youtube počítač

Dívejte se offline
Abyste si mohli prohlížet obsah na internetu, musíte k němu být logicky připojení. Pokaždé, když budete chtít videa sledovat, musíte být připojeni přes pevné připojení nebo mobilní internet. A kdo je často mimo domov – například na cestách – a chce si užít trochu zábavy i mimo domov, má dvě možnosti. Tou první je dražší cesta v podobě sledování přes mobilní data, kde hrozí, že si je rychle vyčerpáte, pokud je máte omezena. A tou druhou variantou je možnost si obsah stáhnout do počítače nebo telefonu a sledovat ho kdykoliv budete chtít. Kterou možnost si vyberete?

  • Líbí se vám možnost stažení obsahu z internetu?
  • Chcete mít obsah k dispozici i když jste offline?

stahování z počítače

Pak vyzkoušejte youtube downloader mp4 https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader. Díky němu si stáhnete videa, která budete mít k dispozici už pořád. Jak na to? Jednoduše si otevřete video, které chcete stáhnout. Poté otevřete náš downloader, kde si otevřete typ webu, odkud chcete stahovat. Typicky je to Youtube, ale zvládne i jiné weby, například Facebook nebo Twitter. Vložíte url adresu a začnete stahovat. Je to velmi jednoduché a s downloaderem se naučíte pracovat téměř okamžitě. Jeho ovládání je velmi intuitivní a rychle si zvyknete na to, že vybraná videa můžete mít k dispozici kdykoliv budete chtít. Využijte možnost mít svůj oblíbený obsah kdykoliv po ruce a připravený k přehrávání.