Erekce u mužů

Chápu, že pánové to mají v mnoha ohledech docela těžké než my ženy. A to mám třeba na mysli ranní erekci. Chápu, že když už je muž s partnerkou několik let, tak to bere s humorem a partnerka taky. Jenomže znám případy svých kamarádek, které se musely smát, když jejich přítel měl třeba ranní erekci pravidelně a dlouho. Pánve se za tu za toto někdy stydí, ale já se jim nedivím. Protože někdy to je docela trapné a nehodí se to. A taky si vzpomínám na svého přítele, který měl ranní erekcí opravdu pravidelně, až mu to vadilo. Můj přítel bohužel ani nevěděl, co má dělat, takže navštívil lékaře, ale asi až po dvou letech, co měl tento problém.

Lék na erekci existuje.

A taky aby se podíval na různé blogy na internetu, taky se podíval na webové stránky a erectmax.cz, kde se dozvěděl opravdu hodně o sexuálním životě nebo viagře a taky o ranní erekci, kterou má velice často. Přítel už byl z toho bezradný a nevěděl, co má dělat. Dozvěděl se, že na to fungují taky různé léky anebo cvičení, které můžou od ranní erekce taky pomoct. Přítel řekl, že zkusí už opravdu cokoliv, protože už to je opravdu takové divné a nemá to rád. Prý kdyby ta ranní erekce byla jenom někdy, občas, tak to nechá být, ale že to je opravdu každý den anebo obden, tak už je to docela otravné.

Léky jsou i pro muže.

To přítel nemohl jet ani s kamarády třeba na hory, protože jeho ranní erekce trvala docela dlouho, takže přítel se styděl jezdit někam na pánské akce. Já mu rozumím, ale zase je to výhodné pro mě, že přítel je stále každý den se mnou. Mnoho můžu má různé problémy, a to třeba například zmíněnou ranní erekci, za kterou se třeba taky stydí. Ale co mají pánové potom tedy dělat, když nic nezabere? Víte, já se pánům nedivím a někdy mi je jich opravdu líto. Nevím, co bych dělala já, jako žena, kdyby my ženy bychom tak měly nějaké takové problémy. Já jsem totiž hodně stydlivá, takže ranní erekci Erectmax.cz bych snášela těžce.