Chraňte své oči vkusným doplňkem

Často by se mohlo zdát, že módní doplňky jsou doménou žen. Tomuto tvrzení ale naštěstí dávno odzvonilo. Móda a pěkný vzhled už jsou témata i pro muže. A proč by taky ne. Není jediný důvod, proč by se i pánové neměli snažit vypadat dobře. Samozřejmě pro ženy je módních doplňků stále více, ale i tak je pro muže nabídka poměrně velká. Nejrůznější kravaty a manžetové knoflíčky, ale také sportovnější čepice, tašky, šály a mnoho dalšího. Skvělým doplňkem, který vždy vkusně doplní celkovou pánskou vizáž, jsou pánské sluneční brýle luxbryle.cz.

dva muži

Společnost luxbryle.cz nabízí velké množství krásných slunečních brýlí pro pány. Najdete zde samozřejmě sportovní sluneční brýle, ale také velmi elegantní kousky. V nabídce jsou samozřejmě sluneční brýle hranaté i zakulacené. Vybrat si můžete i velikost, která bude Vašemu obličeji lichotit nejvíce. Někomu sluší velké výrazné brýle, někdo má zase obličej vhodný pro menší a drobnější obroučky. Speciální nabízenou kategorií jsou polarizační sluneční brýle, které ocení především řidiči. Polarizační brýle dokážou upravit sluneční světlo tak, aby Vás neoslňovalo a Vaše vidění bylo kontrastnější. Tím se stane Vaše jízda autem výrazně bezpečnější.

pánské sluneční brýle

Polarizační brýle využijete také v šeru a pro lepší vidění ve stínech. A to není vše pánové. Luxbryle.cz pro Vás mají také brýle s funkčními skly. Jedná se o obruby, ke kterým dostane sadu tří magnetických sklíček. Funkční polarizační sklo černé (UV filtr 400, odstraňuje oslňující odrazy světla a chrání oči před únavou), funkční polarizační sklo modré (UV filtr 400, chrání před oslněním a zlepšuje vidění) a noční polarizační sklo oranžové (skvělé pro řízení v noci, zabraňuje oslňování protijedoucími vozidly). Pánské sluneční brýle jsou tedy nejen vkusným a pěkným módním doplňkem, ale také skvělým ochranným prvkem při řízení Vašeho auta.