Výjimečnost lodiček v módním světě

Obchodní centra, nákupní parky a zóny, to je pro ženy ráj. Výběr módy je opravdu široký. Všechny máme v  oblasti módy nějakou srdcovku. Nějaké konkrétní kousky, které jsou pro nás top. Některá se zaměřuje na kabelky, džíny, halenky a jiná třeba na kardigany. 

Moje číslo jedna jsou boty, hlavně lodičky.

V zimě mám ráda stylové vysoké kozačky a v létě si užívám lodičky všech druhů.

Vysoké podpatky do města nebo na společenskou akci. Nižší, s širším podpatkem zase na důležitou pracovní schůzku.

Výběr lodiček mám ve svém botníku opravdu velký. Lesklé černé a červené. Hodí se snad ke každému outfitu. K šatům, pracovnímu kostýmku nebo k džínám a halence v ležérním a pohodlném stylu. Záleží na příležitosti, počasí nebo na náladě, který outfit si k nim zvolím. Tyto dvoje nosím nejčastěji ze všech.

bílé lodičky

Také velice ráda ladím boty ke kabelce.

Nutnost podle mého názoru je, mít ve svém výběru i nějaké neutrální kousky pro každou příležitost a k jakékoliv barvě oblečení. Tím pádem by měly být například béžové, matné, aby nevynikaly více než je žádoucí.

Zářivě barevné lodičky nemám moc v lásce. Ale občas při nákupech narazím na nějaké barvičky, co mají vážně šmrnc. A to potom neodolám! Když se spojí správná barva se stylem lodiček, říkám tomu dokonalost.

Jednoduché, páskové nebo s jemným zdobením jsou znamením luxusu.

Tenhle módní kousek je znamením ženskosti. Je svůdný, vytříbený a na úrovni. 

 

Jenže ne každá žena se v nich cítí dobře. Jedna žena může mít lodičky ráda natolik, že by si je brala klidně i na spaní. Jiná žena může naopak upřednostňovat sportovní styl a lodičky pro ni mohou být nepohodlné.

Ale co když přijde příležitost, při které si lodičky budete muset obout nebo dokonce začít nosit pravidelně. Ať už to bude kvůli nové práci nebo společenské akci.

Nemějte strach. Výběr je opravdu obrovský. Navíc i v lodičkách se můžete cítit pohodlně, pokud zvolíte správný typ a velikost.

žena vybírá lodičky

Rozhodně se vyplatí investovat do kvality obuvi. 

Neměla by nás na noze tlačit, ani se vyzouvat. To může být trošku oříšek, ale dá se to zvládnout, když budeme opravdu pečlivě vybírat a hlavně zkoušet. Měli by jste se v lodičkách cítit pohodlně. Nemá cenu vybírat například vysoký podpatek, když se na to necítíte. Není špatná volba podpatek nižší a třeba s jemným páskem přes nárt, pro lepší stabilitu. Navíc právě stabilita chůze nejvíce závisí na přední části chodidla, tudíž uzavřená špička jí také zvyšuje, protože je takto více zpevněná.

Ještě je tu pro větší pohodlí možnost zvolit lodičky na klínku nebo na platformě. 

Tak vezměte kamarádku a udělejte si fajn odpoledne v ráji s lodičkami. Nakupování je pro ženy přeci určitá forma relaxace.