Chytrý rezervační systém pro vaše sportoviště? My ho máme!

Jste sportoviště a chcete mít moderní a rychlý rezervační systém, který ocení i vaši zaměstnanci? A chcete se o tom dozvědět bližší informace? Jste malé nebo velké sportoviště? A chcete být v dnešní době moderní? A navíc chcete ušetřit práci vašim zaměstnancům? Tak jsme pro vás našli tu nejlepší vhodnou variantu, kterou využije opravdu každý! Nemusíte se ničeho bát, protože my vám vše zařídíme. Co takový Multisport karta? Využívají jí vaši zákazníci? Pokud ano, tak s tím nebude žádná práce.

rezervační systém

A v dnešní době chytrých telefonů se navíc budou moci registrovat na danou lekci sami. Nebojte se nesníte! Je to skutečné. Jestliže si chcete vyzkoušet jak se pracuje v tomto našem systému, tak si jej vyzkoušejte na našich stránkách. Je to opravdu jednoduché, a naučí se s tímto rezervačním systémem opravdu každý. Protože kdo se naučil všechno teď a hned? Snad nikdo. Na našich stránkách se přesně a detailně dozvíte, o tom co náš systém obsahuje. Budete mít detailní přehled kdo se na jakou lekci registroval, o jakou lekci se jedná, čas ve kterém daná lekce bude probíhat. A co takový živý přenos? Na ten také můžete nalákat své budoucí zákazníky, kteří určitě ocení vaše rodinné prostředí. Máme i uvedený ceník, který zahrnuje podle ceny zahrnuté služby co jednotlivé verze obsahují. Chcete se o našem rezervačním systému dozvědět daleko více, nebo nad tím ještě stále váháte? Pro vás je tu připravená zákaznická linka, která je připravená pro naše klienty.

rezervační systém

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Chcete automatické zrušení lekce? Kreditní systém nebo snad permanentky? To vše vám můžeme samozřejmě také nabídnout, protože to náš rezervační systém také zahrnuje! Pakliže jste nyní už definitivně rozhodnutí tak se nám ozvěte. Se vším vám mile rádi poradíme a pomůžeme, protože každý jsme jednou začínali. A pokud někdo něco nechápe, tak je dobré mít někoho kdo mu to rád vysvětlí. Náš rezervační systém pro sportoviště vám zajistí přehled o vašem sportovišti!