Dárek pro chlapce

Dárky umí dávat jen málokdo, jelikož je opravdu velmi těžké se přesně trefit do vkusu někoho jiného. Koupit samotný dárek, zabalit ho a předat, to už umí a snad i zvládne v dnešní době téměř každý. Oříškem však vždy zůstává, co za ten dárek se vlastně hodí vybrat. Někdy to může být opravdu náročné, a to hlavně proto, že většina rodiny Vánoce a jiné svátky komentuje se slovy „nic nechci, mám tu krámů dost“. A pak babo rad‘. Naštěstí existuje pár zaručených tipů, které potěší vždycky, a to hlavně muže.dva balíčky
Dárek pro kluka Manboxeo může být oříšek nejedné čerstvě zamilované přítelkyně, která neví, jak vysoko má posadit laťku a co přesně se jejímu miláčkovi bude líbit. Zde je tedy několik málo triků a tipů, které mohou pomoci právě vám:

  • Překvapte ho v posteli. Je to jednoduché a muži to opravdu velmi ocení. Kupte si nějaké hezké prádlo na romantické hrátky a udělejte přítelovi krásné představení večer ve světle svíček. Bohužel je tento dárek občas počítaný jako samozřejmost a mnohdy se po letech nebere jako plnohodnotný dar. V začátcích však funguje zaručeně a co víc, požitek z toho budete mít oba, a to se vyplatí.
  • Zážitek. Daruje mu společně strávený čas děláním něčeho, co je jeho koníčkem nebo zálibou. Pro někoho to může být zalíbení v akčních hrách (paint ball, laser game…) a pro někoho naopak den strávený chozením v přírodě a zakončený stanováním pod širou noční oblohou. Jen vy sama víte nejlépe, co má váš přítel nejraději a na co třeba nebylo v poslední době dostatek času. Darovat svůj čas je v této uspěchané době opravdu vzácné a mnohdy i cennější než nějaký hmotný dar.

bonboniéra s mašlí

  • Elektronika či PC hry. Pokud je váš přítel tak trochu počítačový maniak, určitě ho potěšíte nějakou zajímavou hrou na PC nebo Xbox, pokud jej vlastní. Musíte však počítat s tím, že jeho pozornost se od vás pak na určitou dobu lehce odvrátí.