Když se doma nedaří

Pokud vás doma překvapí menší havárie, nezoufejte si a obraťte se na osvědčenou havarijní službu. Pokud máte štěstí a jste v lokalitě:

Praha

• Středočeský kraj

pomoc seženete velice snadno a rychle. Stačí zvednout telefon a vytočit telefonní číslo inzerované na webových stránkách, nebo přímo on-line na webovém chatu oslovíte odborníka a domluvíte opravu ještě v den nahlášení.

instalatér2

Odborní pracovníci, kteří vyjíždí do terénu mají potřebné znalosti, jsou zruční a všestranně vybavení, aby mohli běžné domácí nehody na místě vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Firma provozující havarijní službu https://www.kanalizace-instalateri.cz/ je pro své zákazníky k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu, a tak ani ucpaná kanalizace v sobotu večer nebo nefunkční bojler nemusí způsobit nějaké vážnější problémy a během pár hodin může vše fungovat.

Jak voda, tak plyn, potřebují k spolehlivému a bezpečnému fungování odbornou instalaci a pravidelnou údržbu. Právě tak se dá nejlépe omezit počet nepředvídatelných havárií, které se v domácnosti mohou vyskytnout.

instalatéři

Zkušení odborníci vám samozřejmě kromě havarijních stavů rádi budou k ruce v mnoha dalších případech spojených s montážemi, opravami a rekonstrukcemi a zajistí vám také pravidelný zákaznický servis. Běžné práce se provádí na základě objednávky a jsou uskutečněny v co nejkratším termínu.

Pokud tedy nejde rovnou o prasklou trubku od odpadu, poruchu na plynovém kotli během Vánoc anebo nekontrolovaně tekoucí vodu v koupelně, instalatéři vám ochotně na objednání zapojí pračku, myčku, vymění umyvadlo a zapojí baterii, nainstalují sprchový kout, změří vám tlak v trubkách a poradí co dělat se slabým proudem vody, poradí s vhodným vytápěním, opraví staré rozvody vody a zkontrolují těsnění odpadního potrubí.

Na kvalitu odvedené práce se můžete spolehnout a osobní a přátelský přístup ze strany řemeslníků je samozřejmostí. Neváhejte se tedy vždy, když je potřeba, obrátit na své instalatéry.