Obtěžování

Muži jsou pro ženy komplikovaným stvořením. Někdy nechápeme muži a muži nechápou někdy ženy. Je to tak. Někdy se nechápeme. Ale přesto všechno se může stát velká láska. Mezi mužem i ženou. Ale nemusí to být jenom láska, ale může to být silné pouto mezi ženou a mužem. Někdy je to silnější než přátelství mezi ženami. Zkuste si ženy představit, že máte toho nejdokonalejšího manžela, kterého jste si mohli jenom přát. A dělá všechno pro to, aby vám vykouzlil úsměv na vaši tváři.

děti

Chodí do práce, nákupy, vyzvedává vás v práci. A dokonce vám i dovolí, abyste během mateřské chodila do práce, i když nemusíte, ale vy chcete. Je to krásný pocit. Mít manžela a zároveň nejlepšího kamaráda. Je to štěstí. Ne. Je to ten největší zázrak!

Někteří muži se snaží, aby vás dokázali udělat šťastnou a někteří muži jsou zlý. Jako můj nevlastní bratr. K ženám se nezachoval moc hezky. Seznámil se a hned se oženil. Měl dítě a koupil si byt. A pak jí začal mlátit. Rozvedli se. A další příběh se píše skoro stejně. Našel si další ženu. Koupili si dům, ale hypotéku měla napsanou žena a dům byl na bráchu. Vyhodil ji z domu a byt si nechal.

let

Popravdě se stydím za to, jakou mám rodinu a že v mé rodině jsou zlý lidi. Přeji si, aby život byl bez zlých lidí. Proč ten život musí být tak komplikovaný? Proč? Proč tu ty lidi musí být? Když tu jsou muži i ženy, kteří mlátí děti anebo muži ženy. Je to ubohé. Ale stále nechápu, proč to ty lidi dělají.

Třeba v dětství nedostali spoustu lásky a byli zanedbání, ale dává jím to právo, aby mohli ničit další životy jiných lidí? Ty samé trauma, které si prožívali, tak sice nechtějí, aby někdo trpěl, ale přitom to dělají, protože v tom žili.

PROSÍM! POKUD UVIDÍTE NĚKOHO KDO JE TÝRAN A NEBO JE SEXUÁLNĚ OBTĚŽOVÁN, TAK TO NAHLASTE NA POLICII 158 NEBO TÍSŇOVOU LINKU 112, HLAVNĚ SE NEBOJTE!