Láká Vás dovolená na Bali?

Někteří lidé mají představu o tom, jak dovolená na Bali není úžasná. Ve výsledku ale nic není tak krásné, jak se může zdát. Je jasné, že člověka může například Bali lákat a to proto, že lidé se nechají zmanipulovat fotografiemi, které lze najít na internetu, ale rozhodně byste se něčím takovým neměli nechat zmanipulovat a to proto, že to, že dané místo vypadá na fotce hezky neznamená, že takto vypadá celé místo.

Jsou lidé, kteří vám řeknou, že na Bali byli ale už by zde nikdy nejeli a to právě proto, že nic není takové, jak se zdá. Co je tím myšleno?

žena na Bali

Je to opravdu to, že jsou na Bali místa, kde to skutečně vypadá jako na fotce z internetu, ale o kus vedle se nachází velké hromady odpadků, které rozhodně nejsou tak vábné, jako například moře nebo písek. Takových míst je na Bali mnoho. Něco takového už ale nikdo nevyfotí, aby něco takového umístil na své sociální sítě.

Nejen to je ale něco, z čeho mohou být lidé velice zklamaní, pokud se na Bali dostanou. Další věc, která vás může zaskočit, je jídlo. Jídlo je zde obvykle dováženo, což znamená, že by člověk neměl úplně počítat s tím, že přesně ve 12 hodin bude mít oběd. Ne všude se navíc dobře najíte. Mnohdy je potřeba jet klidně i hodinu na místo, kde se konečně dobře najíte.

pláž na Bali

Někteří lidé mají opravdu přehnané mínění o tom, jak je to určitě na Bali skvělé a poté se stane, že si člověk koupí letenky, konečně nastane ten den, kdy zde dorazí a poté je z toho tak akorát zklamaný protože zjistí, že nic není takové, jak se zdálo. Někdy dokonce lidé chtějí okamžitě domů, protože zde už nechtějí být.

Mnoho lidí zažije skutečně šok, když na Bali dorazí a je možné, že jej zažijete i vy. Člověk by si neměl o místech, kam se hodlá vydat, dělat přehnané mínění, protože věřte, že vás to poté může zasáhnout natolik, že se rozhodnete už nikdy nikam necestovat, protože se budete bát toho, že zažijete stejné zklamání.