Oslavte s dětmi jejich svátek společně

Ideálním řešením pro strávení společného odpoledne Mezinárodního dne dětí, je společná návštěva kulturního představení. Které přivítají nejen ratolesti, ale kulturně obohatí i jejich rodiče. Baletní představení Broučci je jedním z nich. Kdo by si nevzpomněl na základní dílo české literatury autora Jana Karafiáta. Po činoherních a operních zpracováních jej v baletní podobě předvedou studenti Taneční konzervatoře. Hned úvodní slovo: Bylo jaro, všechno kvetlo, strhne diváky do děje, který je i po letech pohlazením po duši. Mnohá ponaučení si z příběhů broučků prolnutým se světem lidí, odnesou malí i velcí diváci. Je potřeba si vzít sebou kapesníky. Protože na závěr přijdou i slzy dojetí. Druhým titulem, který určitě nezklame, je divadelní představení Ať žijí duchové. Příběh, který už mnozí znají v jeho filmové podobě, přináší i v té divadelní příjemný kulturní zážitek. Kulisy hradu Brtníku dotvářejí tuto vtipnou pohádku, ve které je napínavý děj doprovázen všemi filmovými písničkami.

Baletní představení

Herkules neboli Drakošlap je loutkové představení, inspirované dílem Matěje Kopeckého. Slavného českého loutkaře. Jak už název napovídá, čeká tu na své diváky taškařice. Kterou předvedou jak profesionální herci, tak divadelníci s mentální znevýhodněním. Kteří svou stoprocentní upřímností a přirozeností vtáhnou do děje jak děti, tak dospělé. Magická esa je jedním z nezapomenutelných vystoupení v Divadle kouzel. Už po prvních minutách jsou všichni diváci vtaženi do mistrovského předvádění kouzel, která ještě nikdy neviděli. Humor se tu během dvou hodin střídá s napětím.

Společná oslava svátku dětí

Originální levitace návštěvnice, vystřelení z kouzelného děla, čtení myšlenek či čtyřmetrová skluzavka času, je jenom zlomek kouzel z nabízené strhující show. Určitě nadchne celou rodinu. Dva roky prázdnin jsou divadelním představením, které stojí za shlédnutí. Vstupenky na něj, jako dárek ke svátku dětí, určitě potěší. Napínavý děj, který strhne od počátku do konce svou pravdivostí. V roli Robinsonů se ocitá skupina chlapců, kteří vůbec netuší, že jim bude souzeno zůstat na ostrově celé dva roky. Jak si s tím poradí odkázáni sami na sebe? Nechejte se překvapit.