Pěkná postava

Pokud chcete zhubnout nějaká kila a vyrýsovat si vaši postavu, tak to nebude zadarmo, a to mi můžete věřit. Já sama jsem si tím opravdu jednou prošla. Byla jsem po porodu, chtěla jsem shodit alespoň svých patnáct kilo, co jsem nabrala. Nechtěla jsem být obézní, tak jsem si řekla, že musím něco shodit. A tak jsem se do toho dala. Koukala jsem se na internet, co nejvíce pomáhá na hubnutí. Našla jsem tam například proteinová jídla nebo různé koktejly a taky bílkoviny, že se musí jíst. Byla jsem v tom úplný laik a nevěděla jsem co to všechno znamená. Tak jsem si raději pořídila i knihu o hubnutí, která mi se vším pomůže. A byla jsem z toho nadšená. Nejvíce mi byly doporučovány proteinová jídla. Proteinová jídla jsou taková, která naše tělo jistě potřebuje.

Krásná postava není zadarmo.

Tělo potřebuje proteiny a bílkoviny. Myslím, že bez těchto živin tělo nemůže vůbec fungovat a natož, aby naše tělo bylo zdravé. Pokud se budeme celý den cpát jenom sladkým, tučným a smaženým jídlem, tak nemůžeme očekávat, že budeme mít pěknou vysněnou postavu. Nikdy takovou postavu nebudeme mít, jako když vidíme na obálkách prestižních časopisů.

Moc ráda vařím.

Ale neznamená to, že když budeme jíst například proteinová jídla, že se k tomu nebudeme hýbat. Tak to vůbec nefunguje. I když budeme brát proteinová jídla, abychom měli sílu na sport, tak se opravdu k tomu musíme hýbat a nějak k tomu posilovat. Já sama jsem cvičila, moc ráda plavu a běhám. Takže jsem si k proteinovým jídlům přiřadila taky sport. A musím Vám říct, že za půl roku jsem byla se svou postavu naprosto spokojená. Shodila jsem svá přebytečná kila, která jsem chtěla, navíc k tomu mám ještě vypracované tělo. Takže si myslím, že proteinová jídla a správný pohyb dokážou s tělem udělat opravdu velké zázraky. Navíc proteinovými jídly vůbec nic nezkazíte. Zkuste to, uvidíte sami.