Seriál pro ženy: Cizinka

V dnešním článku bychom Vám rádi představili seriál, který doporučujeme ženám každého věku: dívkám, ženám, dcerám, maminkám, babičkám. Jedná se o seriál Cizinka, v originále Outlander. V českém jazyce ho vysílala televize AXN, Prima Love, seženete ho na DVD a Blu-ray discích, můžete si ho stáhnout na volně dostupných serverech nebo ho sledovat online v českém jazyce nebo v originále nebo v originále s českými nebo slovenskými titulky.
Cizinka, Outlander, Claire Beauchampová
Outlander je americký seriál, který se začal vysílat v roce 2014, letos byla odvysílána 4. série a na 5. sérii se můžeme těšit na začátku roku 2020. První série měla 16 epizod, zbylé série měly 13 epizod každá. Jedná se o romantické drama s nádechem historie a sci-fi. Nebojte se toho sci-fi žánru, je to jen pro to, že se v seriálu cestuje časem.
Do hlavních rolí byli v roce 2014 obsazeni méně známí herci. Hlavní role ztvárnili Sam Heughan a Caitriona Balfe. Zajímavostí je, že Caitriona je původní profesí modelka. V seriálu ale ihned poznáte, že není jenom nádherná, ale je i velmi talentovaná, co se herectví týká.
Příběh se začíná v roce 1945, kdy Claire Randallová spolu se svým manželem Frankem Randallem navštíví jeho rodné Skotsko během jejich svatební cesty. Jsou velmi zamilování. Frank jako velmi úspěšný historik v Inverness bádá ve své minulosti, kdy se dostává až do roku 1745, kde za Anglii proti Skotsku bojuje kapitán Jack Randall.
Mohyla, kameny, Cizinka
Claire Randallová, rozená Beauchampová, je zdravotní sestra. V Inverness tráví čas procházkami a sběrem bylin. Jednoho dne se ocitá u kamenné mohyly, cítí, že ji kameny přitahují, nemůže tomu nijak zabránit.
Claire projde do minulosti, do roku 1745 a první, s kým se setkává, je Jack Randall, dávný předek jejího manžela Franka Randalla.
Kapitán Jack Randall je ale opakem jejího manžela a ihned jí od něj hrozí velké nebezpečí. Je zachráněna skotskými horaly z rodu Mackenzie a setkává se i s dalším skotským horalem z jiného rodu, z rodu Fraser, s Jaime Fraserem.
Jejich setkání nastoluje další děj. Claire je nucena rozhodnout se, zda zůstane v minulosti nebo se vrátí zpět do své doby. Pokud se ale bude chtít vrátit do své doby, bude to fungovat? Pustí jí mohyly zpět?
Na tyto všechny otázky Vám odpoví seriál Outlander/Cizinka a my Vám velmi doporučujeme jeho shlédnutí. Patří mezi TOP seriály.